Aktualności

Luty

Crazy Pinguins - Zarejestrowany w WIPO

Chroniony projekt teraz również na arenie międzynarodowej.
Pod numerem DM / 099 793 mały pingwin jest chroniony przez WIPO.

Styczeń

Ampelmann - Aktualizacja

Nowy Ampelmann na rok 2018.

Nowy pakiet naklejek zawiera ponad 10 nowych naklejek. Wśród nich Ampelmänner z wyraźnym przesłaniem do nowego roku, a teraz także można narysować słynny kapelusz Ampelmann na swoich własnych zdjęciach.

LoveHearts - Walentynki - Aktualizacja

75+ Nowe naklejki dla serc miłości.

Największą aktualizacją na początek nowego roku będzie LoveHearts. Dodano ponad 75 nowych naklejek. Począwszy od zimowych serc, tagów serca, a nawet róż. Zaktualizuj i dowiedz się.

Crazy Pinguins - Aktualizacja 1.3

Nowe pingwiny na dobry początek nowego roku.

Nowa aktualizacja zawiera ponad 20 nowych naklejek. Wśród nich są pingwiny na rok 2018 i pingwiny, które po prostu oczekują nowej serii pór roku. Życzymy przyjemnego wysyłania.

Szczęśliwego Nowego Roku 2018

Życzymy Wam bardzo szczęśliwego nowego roku!

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się przejażdżka z nami w 2017 roku, która będzie kontynuowana jeszcze szybciej i będzie większa w 2018 roku. Nie mogę się doczekać, aby pokazać Ci wszystkie nowe rzeczy, które przygotowujemy dla Ciebie. Więc bądź podekscytowany. SZCZĘŚLIWY NOWY ROK 2018 !!

Grudzień

Crazy Pinguins - Chroniony

Prawa autorskie i zarejestrowany wzór w Szwajcarii.

Jesteśmy dumni, że nasz Crazy Pinguin dołącza do Designs of Protection w Szwajcarii.

Zobacz numer rejestracyjny 143672

www.swissreg.ch

Happy Hamsters - Klawiatura

To jest fajne.
Z dumą prezentujemy naszą najnowszą aplikację “HappyHamsters – Keyboard”. Ta aplikacja pozwala zabrać HappyHamsters w każdej aplikacji na urządzenia z systemem Android, aby używać jej w wielu aplikacjach, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger i tak dalej.

Szkolenie w zakresie projektowania

W ten sposób możesz obsłużyć relację między dwoma obiektami.

Projektujemy wiele grafik na strony główne, banery, promocje i tak dalej. Dla każdego tworzonego obrazu musimy zadać to samo pytanie, patrząc na obiekt wewnątrz innego. “Dlaczego nie wygląda dobrze?” Cały trening jest dostępny na LinkedIn.

Smile2Me - Przemianować

Zmiana nazwy naszego pakietu uśmiechów.

Z naszym najnowszym pakietem naklejek Smile2Me wprowadzamy nasze nowe imię. Teraz można odblokować więcej niż 25 nowych naklejek, a nawet zobaczyć więcej kolorów w jednej aplikacji.

Crazy Pinguins - Aktualizacja

Właśnie zaktualizowaliśmy nasz obecny pakiet naklejek.

Teraz możesz odblokować nowe postacie i dodać nowe kategorie. Jednostki Edycja niemiecka – edycja amerykańska – edycja brytyjska i edycja letnia w jednej aplikacji. Zaktualizujemy je tak szybko, jak to możliwe, aby dodać więcej znaków.

LANGUAGE

 

ENGLISH

DEUTSCH

POLSKI

Русский

中文 (中国)

日本語

 

×